Porady prawne

Porady Prawne

Z porad prawnych udzielanych przez radców prawnych naszej Kancelarii korzystają najcześciej klienci indywidualni z Krakowa oraz jego okolic.

Doradzamy w sprawach obejmujących zakres naszej specjalizacji, to jest przede wszystkim w sprawach cywilnych. W ramach tej dziedziny prawa pomagamy rozwiązywać między innymi problemy dotyczące prawa własności nieruchomości, najmu i dzierżawy, praw do lokali mieszkalnych, a także w sprawach spadkowych i rodzinnych. Często doradzamy również w kwestiach związanych z prawem pracy, co najcześciej obejmuje analizę wypowiedzień umowy o pracę.

Klientom decydującym się na skorzystanie z porady prawnej naszej Kancelarii każdorazowo zapewniamy spotkanie z radcą prawnym, w trakcie którego następuje omówienie oraz analiza przedstawionego problemu prawnego. Następnie prawnik wyjaśnia wszelkie aspekty prawne poddanej ocenie sytuacji i wskazuje możliwe sposoby jej rozwiązania. Ponieważ naszym celem jest udzielenie pełnej informacji w sposób przystępny oraz odnajdywanie rozwiązań możliwie najłatwiejszych, dbamy o to, aby każdy nasz Klient poinformowany został również o wszelkich ryzykach i kosztach działań, które może podjąć.

Czas spotkania w trakcie którego udzielana jest porada prawna nie podlega żadnym limotom czasowym i nie ma wpływu na jej cenę. Doświadczenie uczy nas, że średnio udzielenie porady prawnej trwa około jednej do dwóch godzin. Cena porady uzależniona jest od stopnia skomplikowania zagadnienia, jednak w zdecydowanej większości przypadków zamyka się ona w przedziale 100-150 złotych.

Osobom zainteresowanym uzyskaniem porady prawnej polecamy telefoniczne umówienie terminu spotkania. Bardzo pomocne będzie również przedstawienie nam posiadanych przez Państwa dokumentów łączących się z danym zagadnieniem.